Představení společnosti

Servind Tuchoměřice

Společnost SERVIND s.r.o. byla založena na podzim roku 1992. V našem portfoliu najdete kompletní sortiment lakovacích a nátěrových materiálů, brusiva, spotřebního materiálu, vybavení a technologií pro autolakovny a průmyslové lakovny. V rámci naší nabídky do oblasti autoopravárenství nechybí ani kompletní spotřební materiál, nářadí a vybavení pro karosárny a zapomenout také nesmíme na oleje a maziva nejvyšší řady Castrol Professional.

Naší předností jsou právě komplexní dodávky z jednoho místa, nabízené prémiové značky, profesionální technická podpora a poradenství a propracovaný systém zákaznických školení ve vlastních lakařských a karosářských tréninkových centrech, která se řadí k největším a nejmodernějším ve střední a východní Evropě.

O prvotřídní zázemí pro více než 2 000 zákazníků se stará 150 našich spolupracovníků a dvě logistická centra v Tuchoměřicích u pražského letiště a v Brně. Prostřednictvím dceřiné společnosti SERVIND SLOVAKIA s.r.o. jsme zastoupeni i na Slovensku.

Provozovna Servind Brno

Zvolit Servind neznamená pouze získat přístup k vysoce kvalitním výrobkům a nejpokrokovějším technologiím, ale především získat širokou škálu doprovodných služeb na profesionální úrovni. Svojí činností se chce spolupodílet na úspěchu svých zákazníků nejenom v českém ale i celosvětovém měřítku.


SERVIND s.r.o.
Ke Kopanině 488, 252 67 Tuchoměřice
IČ: 48024546

Firma zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 13943.

# ## # # # # #
Přepínač

Nahoru